© All rights reserved. Powered by VLThemes.

Odmala jsem závodně tančila a věnovala se mnoha sportům, sportovní prostředí mě bavilo a lákalo nejvíce. Často jsem ale slýchala, ať studuji něco, co mě dobře uživí, a tak padla volba na ekonomku. Nebylo to ale vůbec pro mě. Horko těžko jsem dodělala bakaláře a při první příležitosti jsem odjela do zahraničí.

Vždy mě bavila práce s lidmi, ale nevěděla jsem, kde začít. Ve Spojených státech jsem si našla cestu k psychologii a začala se věnovat moderní aplikované psychologii. Ve Skotsku jsem pak vystudovala sportovní psychologii a začala se postupně věnovat i terapeutickým výcvikům. Nejvíce mě oslovil kognitivně behaviorální přístup a emoční psychologie.

Po návratu do Čech jsem začala pracovat ve skvělé české firmě v oblasti HR a k tomu jsem se postupně začala věnovat sportovní psychologii. Po prodeji této firmy do rukou francouzského korporátu jsem se po několika měsících utopila v procesech a tabulkách, byla jsem na pokraji vyhoření a věděla jsem, že je čas přestat se bát jít na vlastní nohy a naplno se věnovat tomu, co mě baví nejvíce.

Sama jsem už nějakou dobu chodila na terapii k Aničce Paškové, kterou jsem obdivovala za její osobnost a styl práce. Když otevřela EFT akademii, neváhala jsem ani vteřinu a pod jejím dohledem se zúčastnila výcviku EFT terapeuta.

Terapie mi otevřela oči i v přístupu ke sportovcům. Sportovní psychologie řeší primárně přítomnost a budoucnost, mnohdy ale musíme jít mnohem více do hloubky a mimo oblast sportu, abychom problém dokázali odstranit.

Nyní se věnuji pouze terapiím a sportovní psychologii. Obě tyto disciplíny se skvěle doplňují a jsou vhodné pro kohokoliv. Být terapeutem je skvělou kombinací toho, kdo jsem, co mě baví a čemu se chci nadále věnovat.

Terapie je pro každého, kdo chce umět pracovat se svými pocity a emocemi, cítit se skvěle a mít zdravé sebevědomí.

Věřím, že správnou cestou je rovnováha mezi všemi aspekty našeho života. Naším společným cílem bude najít to, v čem je vám dobře. To znamená, v čem je vám dobře pracovně, čím naplňujete svůj volný čas a jak se cítíte ve vašich vztazích.

Navrh-bez-nazvu-White.png
Top