© All rights reserved. Powered by VLThemes.

Nahlédněte do mého příběhu

Jsem terapeutka a sportovní psycholožka a věřím v (ne)obyčejný lidský přístup. V individualitu každého z nás. V sílu empatie a aktivního naslouchání. A také v to, že každá situace má své řešení. Ještě než vám nabídnu pomocnou ruku, pojďme se blíže seznámit.

Sportovní prostřední je mi důvěrně známé

Odmala jsem závodně tančila a věnovala se mnoha sportům, sportovní prostředí mě zkrátka bavilo a vábilo i do budoucna. Často jsem však slýchala, ať raději studuji něco, co mě dobře uživí, a tak volba padla na ekonomku. Jak asi tušíte, obor nebyl vůbec pro mě. Horko těžko jsem dodělala bakaláře a při první příležitosti jsem odjela sbírat zkušenosti do zahraničí. Vždy mě nesmírně bavila práce s lidmi, ale nevěděla jsem, jak a kde začít.

V zahraničí jsem si našla cestu k psychologii

Ačkoli mnohdy v životě nevíme, někdy si nás to, co chceme, přitáhne. Ve Spojených státech jsem si tak přirozeně našla cestu k psychologii a postupně jsem se začala věnovat moderní aplikované psychologii. Později ve Skotsku jsem vystudovala sportovní psychologii a věnovala se terapeutickým výcvikům. Nejvíce mě oslovil kognitivně behaviorální přístup a emoční psychologie.

Náročné období? Brána k odhodlání

Po návratu do Čech jsem začala pracovat ve skvělé české firmě v oblasti HR, přičemž jsem postupně více a více profesního času investovala také do sportovní psychologie. Po prodeji této firmy do rukou francouzského korporátu jsem se však po sotva několika měsících utopila v procesech a tabulkách. Byla jsem na pokraji vyhoření a věděla jsem, že je čas přestat se bát. Jít na vlastní nohy a naplno se věnovat tomu, co mě baví nejvíce.

Od zkušeností s terapií k vlastní praxi

V tu dobu jsem už nějakou dobu chodila na terapii k Aničce Paškové, kterou jsem obdivovala za její osobnost i styl práce. Když otevřela vlastní EFT akademii, neváhala jsem ani vteřinu a pod jejím dohledem se zúčastnila také výcviku EFT terapeuta. Terapie mi otevřela oči i v přístupu ke sportovcům. Sportovní psychologie řeší primárně přítomnost a budoucnost, mnohdy ale musíme jít mnohem více do hloubky a mimo oblast sportu, abychom dokázali odstranit problém.

A tak se dnes věnuji terapiím a sportovní psychologii. Obě tyto disciplíny se skvěle doplňují a jsou vhodné pro kohokoli. Být terapeutem je skvělou kombinací toho, kdo jsem, co mě baví a co mě naplňuje. Jsem tu i pro vás.

Terapie je pro každého, kdo chce umět pracovat se svými pocity a emocemi, cítit se skvěle a mít zdravé sebevědomí.

Věřím, že správnou cestou je rovnováha mezi všemi aspekty našeho života. Naším společným cílem bude najít to, v čem je vám dobře. To znamená, v čem je vám dobře pracovně, čím naplňujete svůj volný čas a jak se cítíte ve vašich vztazích.

Navrh-bez-nazvu-White.png
Top